O stronie

O stronie

Cześć! Jestem Bartek - autor bloga geekretro.pl. Piszę tutaj o ciekawych niezależnych grach (zwanych potocznie indykami) dostępnych na konsoli Nintendo Switch. Oprócz zapowiedzi nowych tytułów i recenzji, znajdziesz tu również wywiady z twórcami gier oraz garść ciekawostek z japońskiej popkultury. W końcu Nintendo wywodzi się z Kraju Kwitnącej Wiśni, więc nie powinno Cię dziwić takie połączenie tematyki.

Bloga prowadzę w wolnych chwilach. Dlatego nie znajdziesz tu dziesiątków niusów, recenzji czy felietonów. Ale zapewniam Cię - jeżeli piszę niusa, to drążę temat. Nie ograniczam się do jednego źródła. Podpieram się swoją wiedzą zebraną na przestrzeni lat. Nie robię kopiuj-wklej z polskich czy zagranicznych serwisów wspomagając się tłumaczem od wujka Gugla.

Po prostu - staram się wycisnąć z tematu jak najwięcej, by dać Tobie jak najlepsze informacje. Tyczy się to każdego tekstu, który pojawia się na geekretro.pl. I mam cichą nadzieję, że docenisz to i będziesz tu często zaglądał. Będzie mi również miło, jeżeli dodasz do obserwowanych/polubisz moje profile na Twitterze, Facebooku i Instagramie.

Bartosz Wanot

Logo geekretro.pl

W logotypie strony wykorzystałem zmodyfikowną grafikę stworzoną przez Guilherme Simoes udostępnioną na licencji Creative Commons (Attribution 2.5 Generic).

Wykorzystane grafiki i zdjęcia na stronach poszczególnych działów

Strona główna: HOwLiNG-MAdFoxHatter
Niusy: Mike Ackerman / Unsplash
Recenzje: Enrique Vidal Flores / Unsplash
Wywiady: Matt Botsford / Unsplash
Poradniki: Kamil S / Unsplash
Japonia: Benjamin Hung / Unsplash
Varia: Geeky Shots / Unsplash