Premiera Disney Epic Mickey: Odświeżona wersja dla fanów Myszki Miki!

Premiera Disney Epic Mickey: Odświeżona wersja dla fanów Myszki Miki!
Autor Ignacy Szczepański
Ignacy Szczepański05.03.2024 | 8 min.

Myszka Miki, najsłynniejsza postać Walta Disneya, powróci w odświeżonej wersji kultowej gry "Disney Epic Mickey"! Długo wyczekiwany remake zatytułowany "Disney Epic Mickey: Rebrushed" jest tworzony przy współpracy oryginalnego reżysera Warrena Spectora. Fani tej magicznej platformówki 3D mogą spodziewać się nie tylko wyśmienitej grafiki, ale także nowych umiejętności dla Mikiego oraz kilku niespodzianek. Premiera gry zaplanowana jest na 2024 rok na konsole i PC.

Odświeżona gra myszka miki: disney epic mickey odświeżona wersja

Fani kultowej gry disney epicki miki mogą już zacierać ręce z radości! Przygotowywana jest bowiem myszka miki gra odświeżonadisney epic mickey odświeżona wersja klasycznego hitu sprzed lat. Ta wyczekiwana produkcja to idealny sposób na powrót do magicznego świata Myszki Miki w zupełnie nowym wydaniu. Nie tylko doczekamy się wyśmienitej oprawy graficznej na miarę dzisiejszych standardów, ale również kilku niespodzianek, które na pewno przypadną do gustu fanom oryginalnej gry.

Co ciekawe, nad disney epic mickey odświeżoną wersją pracuje samo źródło – Warren Spector, reżyser pierwowzoru z 2010 roku. Gwarantuje to wierność oryginałowi, a jednocześnie pozwoli na wprowadzenie pewnych udoskonaleń i zmian, których zabrakło w pierwotnej odsłonie serii. Spector sam wyraził swoją radość z możliwości powrotu do tego kultowego tytułu i pracy nad jego odświeżeniem. Jak ujął w oświadczeniu prasowym, otrzymał on więcej serdecznych listów od graczy w każdym wieku na temat tej gry myszka miki niż jakiegokolwiek innego projektu, co jest prawdziwym dowodem na jej ponadczasowość.

Powrót do świata Myszki Miki

Na czym polega magia kultowej gry disney epicki miki? W tej platformówce 3D wcielamy się w samą Myszkę Miki, która jest wyposażona w magiczny pędzel. Za jego pomocą możemy nie tylko malować na otaczającym nas świecie, ale również korzystać ze specjalnej farby, która pozwala na interakcje z różnymi elementami poziomów. Do naszej dyspozycji jest też rozpuszczalnik, który niweluje efekty pędzla i umożliwia wprowadzanie zmian.

Rozgrywka podzielona jest na szereg różnorodnych etapów, z których każdy inspirowany jest kultowymi opowieściami rodem z wytwórni Disney. Oznacza to, że możemy spodziewać się niezwykle barwnych i kolorowych światów pełnych znajomych postaci ze słynnych bajek i komiksów. Wielkie emocje gwarantowane! Całość okraszona jest wciągającą fabułą – przez niefortunny przypadek trafiamy w sam środek przygody, gdzie musimy stawić czoła rozmaitym zagrożeniom i wyzwaniom.

Myszka Miki i Oswald w odświeżonej przygódce Disney Epic

Jedną z najbardziej ekscytujących nowości zapowiedzianych w odświeżonej wersji gry disney epic mickey jest obecność Oswalda – kolejnej legendarnej postaci stworzonej przez Walta Disneya. Ten wesoły królik pojawi się bowiem u boku samej Myszki Miki, co pozwoli na zupełnie nowe interakcje i przygody!

Możemy się spodziewać, że zarówno Miki, jak i Oswald będą posiadali swoje własne unikalne umiejętności, które należało będzie wykorzystywać w trakcie przechodzenia kolejnych etapów gry. Już teraz zapowiada się to na iście kultową przygodę dla wszystkich miłośników klasyków z wytwórni Disney. Niespodziewaną kompanię będą zapewne dopełniać również inne znane i lubiane postacie rodem z filmów animowanych.

Rozgrywka i poziomy inspirowane bajkami

Co ważne, disney epic mickey odświeżona wersja ma być wierna oryginałowi nie tylko pod względem postaci, ale również w kwestii rozgrywki i klimatu poszczególnych poziomów. Twórcy zapewniają, że ponownie doświadczymy serii różnorodnych przygód, z których każda będzie inspirowana popularnymi historiami Disneya. Myszka Miki i Oswald będą musieli stawić czoła licznym niebezpieczeństwom, ale wszystko to ubrane w magiczną i bajkową otoczkę!

Nawet sama oprawa graficzna gry ma do złudzenia przypominać pierwowzór. Oczywiście będzie ona zdecydowanie dopieszczona i ulepszona pod względem jakości, ale ponownie możemy spodziewać się naprawdę kolorowej i przesyconej fantazją estetyki. Nie zabraknie oczywiście kultowych miejsc, które od razu będą rozpoznawane przez fanów klasycznych animacji Disney'a.

Czytaj więcej: Wywiad z Super Rare Games (2020)

Remake Disney Epic Mickey z magicznym pędzlem Myszki Miki

Kluczowym elementem rozgrywki w kultowej grze disney epicki miki, który na pewno powróci w odświeżonej wersji, jest słynny magiczny pędzel Myszki Miki. To przy jego pomocy będziemy mogli nie tylko pokonywać przeszkody na poziomach, ale także malować oraz wprowadzać szereg zmian w otaczających nas światach.

Specjalna farba, która stanie się naszym narzędziem, pozwoli na rozliczne interakcje z elementami poziomów. Z kolei rozpuszczalnik będzie działał odwrotnie, niwelując efekty pędzla i umożliwiając usuwanie niepożądanych rzeczy z plansz. Wraz z Myszką Miki oraz Oswaldem czeka nas prawdziwie kreatywna i pełna magii przygoda!

Otrzymałem więcej serdecznych listów od graczy w każdym wieku na temat Disney Epic Mickey niż jakiegokolwiek innego projektu, nad którym pracowałem, to prawdziwa oznaka ponadczasowości tej gry. - Warren Spector

Sam Warren Spector podkreślił już, jak wiele entuzjazmu ze strony fanów towarzyszyło jego poprzedniej pracy nad grą myszka miki. Teraz ma okazję jeszcze raz przywrócić do życia ten kultowy tytuł, ale w odświeżonej i ulepszonej formie. Korzystając z magicznego pędzla, gracze będą mogli zanurzyć się w niezrównanej przygodzie pełnej niespodzianek.

Odświeżona Disney Epic Mickey z nowymi umiejętnościami

Zdjęcie Premiera Disney Epic Mickey: Odświeżona wersja dla fanów Myszki Miki!

Choć remake disney epic mickey będzie starał się zachować wierność wobec oryginału, nie zabraknie kilku świeżych akcentów! Twórcy zapowiadają bowiem wprowadzenie nowych, przydatnych umiejętności dla bohaterów. Dzięki temu sprawdzona rozgrywka zostanie dodatkowo odświeżona i urozmaicona.

Myszka Miki i Oswald będą więc mogli m.in. wykonywać szybkie sprinty, dalekie skoki oraz ataki uderzeniem gruntu. Wszystko to pozwoli na jeszcze większą efektywność i możliwości eksploracji wirtualnych światów. Kto wie, może niektóre z tych nowych zdolności okażą się kluczowe w przejściu bardziej skomplikowanych etapów?

Kilka wariantów gry i zakończeń

Dodatkowym atutem odświeżonej wersji gry disney epic mickey będzie obecność systemu wyborów wpływających na losy fabuły. Oznacza to, że decyzje podejmowane przez graczy w określonych momentach będą miały realne przełożenie na końcówkę gry i jej zakończenie. Dzięki temu rozgrywkę można będzie zwiedzić kilkukrotnie, za każdym razem odkrywając inne wątki fabularne.

Niewykluczone, że zróżnicowanie obejmie także wybór drogi postaci – dobra czy zła. Tak czy inaczej, sięgając po myszka miki gra odświeżona, możemy się przygotować na dziesiątki godzin wciągającej zabawy. Już samo przeżycie wszystkich możliwych przygód Mikiego i Oswalda zajmie nam sporo czasu!

  • Magiczny pędzel Myszki Miki pozwalający na malowanie i interakcje z poziomami
  • Kolorowe i bajkowe światy inspirowane kultowymi animacjami Disneya
  • Kultowe postacie takie jak Myszka Miki i Oswald jako główni bohaterowie
  • Różne warianty przejścia gry i jej zakończeń w zależności od podjętych decyzji
  • Nowe umiejętności jak sprint, dalekie skoki i uderzenia gruntu

Premiera Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox Disney Epic Mickey

Na jakich platformach możemy liczyć premierę gry disney epic mickey w jej odświeżonej wersji? Producenci zapowiedzieli już, że kultowy tytuł trafi na szereg znanych konsol i komputerów PC. Będziemy więc mogli cieszyć się przygodą Myszki Miki zarówno na domowych, jak i przenośnych sprzętach.

Platforma Premiera
PlayStation 4 2024
PlayStation 5 2024
Xbox One 2024
Xbox Series X|S 2024
Nintendo Switch 2024
PC 2024

Disney epic mickey odświeżona wersja ma trafić na rynek w 2024 roku na wszystkie wyżej wymienione platformy. Niestety, na razie nie znana jest dokładna premiery data, ale też cena, w jakiej gra będzie dostępna w sprzedaży. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że to odświeżony remake starszego tytułu, możemy zakładać, że gra disney epic mickey premiera nie będzie przesadnie kosztowna.

Pewne jest jedno – odświeżona wersja gry disney epic mickey na pewno zachwyci nie tylko starych fanów kultowej gry disney epicki miki, ale również rzesze nowych graczy. Kto jeszcze nie miał styczności z tą magiczną platformówką 3D, już niebawem będzie mógł ją poznać w odnowionej szacie graficznej i z kilkoma niespodziankami. Zapowiada się prawdziwa gratka dla miłośników Myszki Miki!

Podsumowanie

Kultowa gra disney epicki miki doczeka się długo wyczekiwanej disney epic mickey odświeżonej wersji! Ta myszka miki gra odświeżona przyniesie nie tylko dopieszczoną oprawę graficzną, ale również szereg nowych funkcji i niespodzianek. Pod okiem reżysera oryginału, Warrena Spectora, na graczy czeka prawdziwie magiczna gra myszka miki z udziałem kultowych postaci.

Wierni fani mogą zacierać ręce, gdyż gra disney epic mickey premiera zapowiedziana jest już na 2024 rok. Odświeżona wersja gry disney epic mickey trafi na konsole PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, a także komputery PC. Choć dokładna premiery data nie jest jeszcze znana, jedno jest pewne – czeka nas prawdziwa gratka dla miłośników Myszki Miki!

Najczęstsze pytania

Tak, twórcy zapewniają, że w dużej mierze zachowana zostanie wierna odświeżona wersja oryginału z 2010 roku. Pojawią się jednak pewne ulepszenia i nowe elementy, takie jak możliwość sprintu czy wykonywania dalekich skoków. Oprawa graficzna również zostanie wyraźnie odświeżona.

Zdecydowanie tak. Oprócz samej Myszki Miki i towarzyszącego jej Oswalda, możemy spodziewać się pojawienia całej gamy kultowych postaci rodem z bajek i komiksów wytwórni Disney. Będą one obecne w poszczególnych poziomach zainspirowanych słynnymi historiami.

Gra Disney Epic Mickey: Rebrushed pojawi się w 2024 roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, a także na komputerach PC. Będzie to więc produkcja wieloplatformowa, dostępna na najpopularniejszych urządzeniach.

Tak, twórcy zapowiadają, że w grze obecny będzie system wyborów wpływających na przebieg fabuły i zakończenie historii. Oznacza to, że Disney Epic Mickey: Rebrushed będzie można przejść na kilka sposobów, za każdym razem odkrywając inne wątki fabularne.

Niestety, na razie nie została podana dokładna cena, w jakiej Disney Epic Mickey: Rebrushed trafi do sprzedaży. Jako że jest to odświeżony remake starszej gry, można się jednak spodziewać, że koszt nie powinien przekroczyć 200 zł.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak kupować gry na japońskim Nintendo eShop
  2. Recenzja gry Suicide Squad: Kill the Justice League - czy warto zagrać?
  3. Najlepsze gry w 2017 roku | Zestawienie i ranking
  4. Pixel Heaven 2017 - relacja
  5. Horrorowe komedie i komiczne horrory - filmy pełne grozy i śmiechu
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Ignacy Szczepański
Ignacy Szczepański

Hej, jestem graczem z pasją! Moje palce tańczą po klawiaturze, a oczy wciąż śledzą ekran. Na blogu dzielę się swoją miłością do gier, opisując fascynujące historie, analizując mechanikę rozgrywki i testując najnowsze tytuły. Odkrywam wirtualne światy w niebanalny sposób, byście mogli czerpać radość z moich gamingowych doświadczeń. Dołączcie do mnie na tej emocjonującej podróży!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email