Geek + Retro

Geek + Retro

recenzje / wywiady / ciekawostki z Japonii

To nie jest gra dla starych każuali.

Brazylijska metroidvania od Long Hat House to nie mała perełka, a prawdziwy klejnot wśród gier niezależnych dostępnych na Nintendo Switch.

Kiedy wynajmujesz kogoś do wykonania brudnej roboty, dobrze jest również zamówić profesjonalistę, który posprząta cały ten bałagan zanim zjawią się federalni. A kimś takim jest Bob.

Czy gra za 20 złotych na Nintendo Switch może być dobra?

Kiedy wybieram się na koncert Enter Shiakri, to wiem że po jego zakończeniu będę zmęczony, zachrypnięty, w przepoconych ciuchach, a może i nawet trochę obolały. Ale zawsze będę zadowolony. Nie inaczej było i tym razem.

Fani "Samurai Jacka" musieli czekać trzynaście lat na zakończenie historii dzielnego wojownika. Czy finałowy sezon spełni ich oczekiwania?

Kiedy wychodzi nowy album Enter Shikari można być pewnym jednego - muzyka, którą zaraz usłyszymy będzie świeża, różniącą się od tego co można było usłyszeć na poprzedniej płycie. Nie inaczej jest w przypadku "The Spark".

"Rabble Rouser" to drugi singiel z nadchodzącego dużymi krokami piątego studyjnego albumu brytyjskiej kapeli Enter Shikari (premiera już 22 września).