Recenzje

Recenzje

Furi - recenzja gry na Nintendo Switch

To nie jest gra dla starych każuali.

Dandara - recenzja gry na Nintendo Switch

Brazylijska metroidvania Dandara od Long Hat House to nie mała perełka, a prawdziwy klejnot wśród gier niezależnych dostępnych na Nintendo Switch.

Serial Cleaner - recenzja gry na Nintendo Switch

Kiedy wynajmujesz kogoś do wykonania brudnej roboty, dobrze jest również zamówić profesjonalistę, który posprząta cały ten bałagan zanim zjawią się federalni. A kimś takim jest Bob.

Kamiko - recenzja gry na Nintendo Switch

Czy mała niezależna gra Kamiko na Nintendo Switch za 20 złotych może być dobra?

Koncert Enter Shikari w Warszawie [Proxima, 8.12.2017]

Kiedy wybieram się na koncert Enter Shiakri, to wiem że po jego zakończeniu będę zmęczony, zachrypnięty, w przepoconych ciuchach, a może i nawet trochę obolały. Ale zawsze będę zadowolony. Nie inaczej było i tym razem.

Samurai Jack - recenzja 5. sezonu

Fani "Samurai Jacka" musieli czekać trzynaście lat na zakończenie historii dzielnego wojownika. Czy finałowy sezon spełni ich oczekiwania?

Enter Shikari

Kiedy wychodzi nowy album Enter Shikari można być pewnym jednego - muzyka, którą zaraz usłyszymy będzie świeża, różniącą się od tego co można było usłyszeć na poprzedniej płycie. Nie inaczej jest w przypadku "The Spark".

Rabble Rouser - nowy singiel Enter Shikari

"Rabble Rouser" to drugi singiel z nadchodzącego dużymi krokami piątego studyjnego albumu brytyjskiej kapeli Enter Shikari (premiera już 22 września).