Zwariowane "Panty Party" zmierza na Nintendo Switch

Zwariowane "Panty Party" zmierza na Nintendo Switch

nius

Wciel się w Wojownika Miłości w kształcie damskich majtek i walcz z innymi majtkami w obronie ludzkości! Eee... Że jak?

Tak, dobrze się domyślacie - gra, w której wcielamy się w damskie majtki, mogła wyjść tylko spod ręki japońskiego dewelopera (w końcu japoński fetysz damskich majtek jest chyba najbardziej znany). Wersja PeCetowa gry dostępna jest na Steamie od dwóch lat, a za jej stworzenie odpowiedzialne jest Animu Game. Natomiast za port Panty Party na Switcha odpowiedzialne jest Cosen.

Jak zastrzegają sami twórcy, w ich najnowszej grze nie ma żadnych hentaiowych scen. Za to zapewniają szybką akcję i dużo śmiechu. Po prostu - będzie to zwariowana gra, w której jedne damskie majtki kopią tyłki innym damskim majtkom, by uratować ludzkość przed złem. Białe i kolorowe majtki, majtki z nadrukiem niedźwiedzia czy z mundurkiem szkolnym - każde z nich będzie miało unikalne zdolności.

Zaintrygowani? Chcielibyście się wcielić w majtkowego Wojownika Miłości? W takim razie musicie poczekać do wiosny, kiedy to gra pojawi się w eShopie. Jak dowiedziałem się bezpośrednio od dewelopera, Panty Party będzie dostępne nie tylko w Japonii, ale także i u nas. Cena powinna się kształtować w okolicach 56 PLN (deweloper wycenił tytuł na poziomie 14.99 USD).


Spodobał Ci się ten tekst? Podaj go dalej, by trafił do większej ilości osób!

Blog Comments powered by Disqus.

Poprzedni wpis Następny wpis