Nowa rewolucja w Destiny 2 zmieniła wszystko - fani zachwyceni nieoczekiwaną aktualizacją od twórców

Nowa rewolucja w Destiny 2 zmieniła wszystko - fani zachwyceni nieoczekiwaną aktualizacją od twórców
Autor Ola Pietrzak
Ola Pietrzak03.05.2024 | 3 min.

Niesamowite rzeczy dzieją się w świecie Destiny 2! Twórcy z Bungie zaprezentowali zupełnie rewolucyjne zmiany, które z miejsca zachwycają fanów. Teraz czekająca na nas aktualizacja Final Shape okaże się prawdziwym przełomem. Gracze nie będą już przywiązani do klas i wrodzonego rodzaju mocy – zwykła klasyczna formuła gry odejdzie w przeszłość.

Niezwykłe zmiany w Destiny 2 - łączenie klas i mocy graczy

W świecie gry science fiction Destiny 2 szykują się prawdziwie rewolucyjne zmiany! Twórcy z Bungie zamierzają całkowicie zmienić sposób, w jaki gramy, wprowadzając możliwość swobodnego łączenia klas postaci i rodzajów mocy. To właśnie ta nieoczekiwana aktualizacja tak zachwyciła fanów.

Wraz z nadchodzącym dodatkiem Final Shape, gracze nie będą już ograniczeni do jednej klasy i związanych z nią zdolności. Zamiast tego, pojawią się nowe przedmioty egzotyczne, które pozwolą nam łączyć umiejętności z różnych klas w dowolnych konfiguracjach!

Nie wystarczy Ci już zdolność Ogniomistrza? Żaden problem – możesz ją połączyć z elektrycznymi umiejętnościami Tytana albo mocami Pustki Łowcy. Sami twórcy Destiny 2 nazywają tę rewolucyjną zmianę szaleństwem, otwierając przed nami zupełnie nowe możliwości zabawy.

 • Tytan będzie mógł mieć wstęgę z egzotyczną zdolnością Łowcy i drugą Czarownika.
 • Czarownik może posługiwać się jednocześnie granatem voidowym, melee elektrycznym i wyrwą Pasma.
 • Łowca może korzystać z kombinacji dotąd niemożliwych do zrealizowania.

Destiny 2 Final Shape - rewolucyjne nowości przed finałem

Destiny 2 Final Shape to nie tylko łączenie klas i mocy, choć to właśnie ta zmiana wzbudza obecnie największe emocje wśród graczy. W najnowszym dodatku szykuje się znacznie więcej rewolucyjnych nowości, stanowiących zwieńczenie dekady rozwijania tego świata.

Najważniejszą zmianą będzie niewątpliwie finałowa konfrontacja z antagonistą znanym jako Świadek. Po raz pierwszy wejdziemy do wnętrza tajemniczego Wędrowca, który towarzyszył nam od samego początku przygody w Destiny. Do tego wrócić ma ulubieniec fanów Cayde-6, którego strata wstrząsnęła całą społecznością.

Poza tym twórcy zapowiadają całkowicie nowy obszar do eksploracji, mnóstwo nowej broni (w tym egzotycznej) oraz oczywiście rozwinięcie i zawiązanie wątków fabularnych. Gracze przez jakiś czas mogli obawiać się o los Final Shape ze względu na opóźnienie premiery, ale najnowsze zapowiedzi całkowicie rozwiały te wątpliwości.

Czytaj więcej: Assassin's Creed Hexe: Mroczna przygoda czeka graczy! Nowe tajemnice ujawnione

Nowa frakcja wrogów i więcej niespodzianek w Destiny 2

Zdjęcie Nowa rewolucja w Destiny 2 zmieniła wszystko - fani zachwyceni nieoczekiwaną aktualizacją od twórców

Dotychczasowe rewelacje to jednak nie wszystko, co szykują dla nas twórcy Destiny 2 w ramach Final Shape. W najnowszym dodatku zadebiutuje wreszcie pierwsza od lat zupełnie nowa frakcja przeciwników o nazwie The Dread (Postrach).

Choć przez ostatnie lata pojawiały się w grze nowe rodzaje wrogów, to były one jedynie modyfikacjami lub odmianami dotychczasowych frakcji. The Dread będzie czymś zupełnie innym, nowym zagrożeniem, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć.

Poza tą niespodzianką, twórcy zapowiadają także wprowadzenie dedykowanych animacji dla nowej "pryzmatycznej" klasy łączącej różne rodzaje mocy. Będzie to zatem prawdziwie rewolucyjna aktualizacja, odmieniająca niemal każdy aspekt dotychczasowej rozgrywki w Destiny 2.

 • Nowa frakcja wrogów The Dread (Postrach).
 • Dedykowane animacje dla łączonej klasy mocy.
 • I zapewne jeszcze więcej niespodzianek, których się nie spodziewamy!

5 Podobnych Artykułów:

 1. Jak kupować gry na japońskim Nintendo eShop
 2. Recenzja gry Suicide Squad: Kill the Justice League - czy warto zagrać?
 3. Najlepsze gry w 2017 roku | Zestawienie i ranking
 4. Pixel Heaven 2017 - relacja
 5. Horrorowe komedie i komiczne horrory - filmy pełne grozy i śmiechu
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Ola Pietrzak
Ola Pietrzak

Witajcie w magicznym świecie gier! Jestem zapalonym graczem, który uwielbia odkrywać nieznane światy i wcielać się w różnorodne postacie. Na blogu znajdziecie unikalne opowieści o moich przygodach, recenzje gier, których nie można przegapić, oraz porady dla początkujących graczy. Zapraszam Was do wspólnego odkrywania tajemniczych krain i zdobywania wirtualnych osiągnięć!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły