Nintendo

Nowe retro pady od 8BitDo

Podczas tegorocznych targów E3 firma 8BitDo, znana z produkcji padów stylizowanych na kontrolery z retro konsol, zaprezentowała nowe wersje swoich sztandarowych produktów.


"The Way Remastered" - recenzja gry [Nintendo Switch]

"Another World", "Flashback" czy nieco późniejsze "Heart of Darkness" to gry, do których czuję ogromny sentyment. Czy polska produkcja broni się na Switchu i daje tyle samo frajdy co klasyczne filmowe platformówki?


"Pracujemy pełną parą, by nie zawieść oczekiwań fanów Hyper Light Drifter i switchowych graczy"

O tworzeniu portu "Hyper Light Drifter" na Nintendo Switch rozmawiam z Evą Gaspar - CEO Abylight Studios.


"The Way Remastered" i bugi

Ten tekst powinien być recenzją "The Way Remastered". Niestety, miałem tego pecha i trafiłem po grubo ponad 3 godzinach gry na buga, który uniemożliwił mi dalszą zabawę.


Zapowiedź "Taiko no Tatsujin: Nintendo Switch Version!"

Podczas japońskiego Nintendo Direct w marcu, Bandai Namco zapowiedziało wydanie kolejnej części "Taiko no Tatsujin" na Switcha. Niestety, nie podano wtedy zbyt dużo szczegółów. Aż do wczoraj.


I ty możesz zostać masażystą Asuki

W najbliższe wakacje na Switchu pojawi się "Senran Kagura Reflexions" - gra, w której głównym celem jest zrelaksowanie głównej bohaterki poprzez... masaż.


Polskie ''The Way'' zmierza na Nintendo Switch

20 kwietnia na Switcha trafi zremasterowana wersja ''The Way'' - polska produkcja wzorowana na takich klasykach jak ''Another World'', ''Flashback'' czy ''Heart of Darkness''. Z tej okazji zadałem kilka pytań twórcom oryginału, jak i ekipie odpowiedzialnej za stworzenie portu na najnowszą konsolę Nintendo.