Ekranizacja Cyberpunk 2077: SI przeniosła słynne aktorki do cyberpunkowego uniwersum

Ekranizacja Cyberpunk 2077: SI przeniosła słynne aktorki do cyberpunkowego uniwersum
Autor Ola Pietrzak
Ola Pietrzak18.01.2024 | 6 min.

Ekranizacja Cyberpunk 2077 to projekt, który elektryzuje fanów gry od dawna. Choć na razie nie doczekaliśmy się oficjalnych informacji na temat obsady, jeden z użytkowników Reddita postanowił sprawdzić, jak w cyberpunkowym świecie wyglądałyby hollywoodzkie celebrytki. Z pomocą sztucznej inteligencji stworzył on serie grafik przedstawiających znane aktorki wcielające się w rolę bohaterek z Night City. Efekty są zaskakująco dobre i mogą dać wyobrażenie o tym, kogo chcielibyśmy zobaczyć w ekranizacji gry CD Projekt RED.

Słynne aktorki w klimacie cyberpunku

Od dawna krążą plotki o tym, że Cyberpunk 2077 doczeka się ekranizacji. Choć na razie brakuje oficjalnych informacji na ten temat, fani niecierpliwie spekulują, kto mógłby wcielić się w role bohaterek z Night City. Jeden z użytkowników Reddita postanowił sprawdzić, jak w cyberpunkowym świecie prezentowałyby się znane aktorki. Stworzył on serię grafik przedstawiających hollywoodzkie celebrytki w konwencji gry studia CD Projekt RED.

Wyniki okazały się zaskakująco dobre. Sztuczna inteligencja po mistrzowsku przeniosła gwiazdy na ekran i nadała im cyberpunkowego sznytu. Na obrazkach możemy zobaczyć m.in. Angelinę Jolie, Charlize Theron czy Scarlett Johansson w futurystycznych strojach i z elementami cybernetycznych implantów. Prezentują się one świetnie i idealnie pasowałyby do mrocznego klimatu Night City.

Wizualizacje marzeń fanów

Grafiki spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów gry. W komentarzach dyskutują oni o tym, które aktorki najlepiej wcieliłyby się w bohaterki, takie jak Judy czy Panam. Pojawiło się sporo głosów, że obsada z grafik byłaby spełnieniem marzeń i idealnie oddałaby klimat Cyberpunka 2077.

Trzeba przyznać, że sztuczna inteligencja wykonała kawał dobrej roboty, tworząc realistyczne i stylistycznie spójne wizualizacje. Stanowią one ciekawą inspirację na wypadek, gdyby Cyberpunk 2077 faktycznie doczekał się ekranizacji. Kto wie, może obsada wyglądałaby właśnie tak, jak wymarzyła sobie SI i fani?

Obsada wymarzonej ekranizacji gry

Choć póki co brak oficjalnych wieści na temat ekranizacji Cyberpunka 2077, fani mają już swoje typy co do idealnej obsady. Kto według nich wcieliłby się najlepiej w bohaterów gry?

Jedną z najbardziej lubianych postaci jest Judy Alvarez, wykonująca w Night City zawód braindance editor. To postać niezwykle barwna, pełna temperamentu i determinacji. W tej roli widziano by np. Angelinę Jolie lub Zoe Saldanę. Ich charyzma i aktorski talent idealnie oddałyby charakter Judy.

Z kolei w Panam Palmer, przywódczynię gangu Nomadów, mogłaby się wcielić Charlize Theron lub Eva Green. Obu aktorkom nie brakuje dzikiego uroku i nieposkromionej energii, które cechują tę postać.

Gwiazdy z soją w genach

Pojawiło się też sporo głosów, że doskonałym wyborem byłaby polska obsada, która miałaby "swojskość" we krwi. W roli Panam wymieniana jest np. Joanna Kulig, natomiast w roli Judy fani proponują Magdalenę Cielecką lub Magdalenę Boczarską.

Bez względu na ostateczny wybór aktorek, ekranizacja Cyberpunka 2077 z pewnością przyciągnęłaby przed ekrany rzesze fanów. Produkcja ze znanymi hollywoodzkimi twarzami miałaby też szansę zawojować globalną widownię i spopularyzować polskie RPG na całym świecie.

Czytaj więcej: Gry na PS4 dla dzieci - Ranking TOP 10 najlepszych tytułów w 2023 roku

Aktorki wcielają się w bohaterki z Night City

Cyberpunk 2077 rozgrywa się w fikcyjnym mieście Night City, będącym uosobieniem ponurej wizji przyszłości. Fabuła koncentruje się wokół grupki barwnych bohaterów usiłujących przetrwać w tym mrocznym, cyberpunkowym świecie. Każda z postaci ma własną historię i motywacje.

Dzięki pracom fanów możemy zobaczyć, jak znane aktorki mogłyby wcielać się w te role. Na grafikach widzimy m.in. Angelinę Jolie jako twardą i bezkompromisową działaczkę uliczną Judy Alvarez. Obok niej Scarlett Johansson jako inteligentną i powściągliwą netrunnerkę Lizzy Wizzy.

Nie brakuje też Michelle Rodriguez wcielającej się w samotną wilkinię Panam Palmer oraz Charlize Theron jako tajemniczą i wyrachowaną sasankę Evelyn Parker. Aktorki znakomicie komponują się z klimatem gry i wyglądają jakby żywo wyjęte z nocnych ulic Night City.

Te wizualizacje pokazują, że hollywoodzkie celebrytki idealnie odnalazłyby się w mrocznych realiach Cyberpunka. Zachowując charakterystyczne dla siebie cechy, świetnie wcieliłyby się w barwne bohaterki tej gry.

Cyberpunkowe wersje znanych celebrytek

Ekranizacja Cyberpunk 2077: SI przeniosła słynne aktorki do cyberpunkowego uniwersum

Wizualizacje aktorek w konwencji Cyberpunka 2077 pokazują, jak mogłyby one wyglądać, gdyby faktycznie wcieliły się w bohaterki gry. Dzięki zabiegom sztucznej inteligencji zyskały one futurystyczny sznyt - implanty, okulary AR czy holograficzne tatuaże.

Aktorka Cyber-wersja
Angelina Jolie Neonowe tatuaże, implant w oku
Charlize Theron Cybernetyczna ręka, okulary AR
Scarlett Johansson Włosy w kolorach tęczy, chipy w szyi

Wszystkie aktorki zyskały charakterystyczne elementy stylistyki cyberpunkowej. Dzięki temu świetnie komponują się z klimatem Night City i wyglądają jak prawdziwe obywatelki tego ponurego miasta przyszłości.

SI po mistrzowsku przeniosła gwiazdy do CP2077

Prace fanów pokazują, że sztuczna inteligencja potrafi tworzyć niezwykle realistyczne, a zarazem kreatywne wizualizacje. Algorytmy SI po mistrzowsku "przeportowały" znane aktorki do cyberpunkowej stylistyki charakterystycznej dla Cyberpunka 2077.

Efekty są zadziwiająco dobre, a poszczególne celebrytki zyskały futurystyczny, acz spójny z klimatem gry wygląd. Wydają się idealnie pasować do roli mieszkanek Night City. To pokazuje, jak ogromny potencjał drzemie w sztucznej inteligencji, jeśli chodzi o kreatywne zastosowania.

Być może wkrótce faktycznie zobaczymy ekranizację Cyberpunka 2077 z hollywoodzką obsadą. A nuż wyglądałaby ona właśnie tak, jak wymarzyła sobie SI? Wówczas z pewnością spełniłyby się marzenia wielu fanów tej gry.

Podsumowanie

Artykuł przybliża tematykę ekranizacji gry „Cyberpunk 2077” i możliwej obsady aktorskiej takiego przedsięwzięcia. Przedstawia on entuzjastyczne przyjęcie przez fanów wizualizacji słynnych hollywoodzkich gwiazd wcielających się w bohaterki produkcji studia CD Projekt RED. Grafiki stworzone przy pomocy sztucznej inteligencji spotkały się z uznaniem i dyskusją, które aktorki byłyby idealnymi kandydatkami do ról Judy, Panam czy Lizzy Wizzy.

W dalszej części artykuł omawia różne propozycje obsady marzeń fanów gry, zarówno hollywoodzkich sław, jak i polskich aktorek, które miałyby „swojskość” we krwi. Przybliża także wizualizacje poszczególnych celebrytek, które dzięki zabiegom SI zyskały futurystyczne elementy charakterystyczne dla świata przedstawionego w grze.

Podkreśla imponujące efekty pracy sztucznej inteligencji, która po mistrzowsku przeniosła aktorki do konwencji cyberpunkowej. Tworząc niezwykle realistyczne grafiki udowodniła ogromny, kreatywny potencjał algorytmów SI. Być może faktycznie zobaczymy kiedyś ekranizację z obsadą godną tej wykreowanej przez SI i oczekiwań fanów.

Artykuł w przystępny i angażujący sposób omawia tematykę marzeń miłośników Cyberpunka 2077 o hollywoodzkiej ekranizacji z udziałem ulubionych gwiazd. Przybliża koncepcje obsady i podkreśla kreatywny potencjał sztucznej inteligencji we wgrywaniu aktorek w realia gry.

Najczęściej zadawane pytania

Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat daty premiery serialu lub filmu osadzonego w świecie Cyberpunka 2077. Wiadomo jedynie, że powstaje ekranizacja tej gry przygotowywana przez studio odpowiedzialne m.in. za seriale „Detektyw” i „Mr Robot”.

W rolach tych barwnych bohaterek widzianoby np. Angelinę Jolie, Charlize Theron czy polskie aktorki - Joannę Kulig lub Magdalenę Cielecką. Ich charyzma i temperament idealnie oddałyby charakter tych postaci.

Nie, autorem grafik pokazujących hollywoodzkie celebrytki w klimacie Cyberpunka 2077 jest anonimowy użytkownik Reddita, który wykorzystał do ich stworzenia zaawansowaną sztuczną inteligencję.

Propozycje obsady spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów gry. Uznali oni, że taki casting byłby spełnieniem marzeń i idealnym odzwierciedleniem klimatu Cyberpunka 2077.

Aktorki "przeportowane" przez SI do świata gry zyskały m.in. neonowe tatuaże, włosy w niezwykłych kolorach, implanty i elementy cybernetycznych protez. Pasują świetnie do mrocznej stylistyki Cyberpunka.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak kupować gry na japońskim Nintendo eShop
  2. Serwis tymczasowo niedostępny: Co to oznacza i jak sobie z tym poradzić
  3. Najlepsze gry w 2017 roku | Zestawienie i ranking
  4. Pixel Heaven 2017 - relacja
  5. Horrorowe komedie i komiczne horrory - filmy pełne grozy i śmiechu
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Ola Pietrzak
Ola Pietrzak

Witajcie w magicznym świecie gier! Jestem zapalonym graczem, który uwielbia odkrywać nieznane światy i wcielać się w różnorodne postacie. Na blogu znajdziecie unikalne opowieści o moich przygodach, recenzje gier, których nie można przegapić, oraz porady dla początkujących graczy. Zapraszam Was do wspólnego odkrywania tajemniczych krain i zdobywania wirtualnych osiągnięć!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły